O školce

Mateřská škola Sluníčko je školkou rodinného typu, což znamená, že paní učitelky přistupují k dětem s péčí a láskou tolik potřebnou ke zdravému rozvoji dětské osobnosti.

Spolupráce s rodiči

Velký důraz klademe na spolupráci s rodiči a rodinou našich dětí. Samozřejmostí je vzájemná komunikace, zodpovězení jakýchkoli otázek ze strany rodičů a kladný vztah k řešení individuálních problémů.

Pořádáme odpoledne věnované tvoření dětí s rodiči či jinými rodinnými příslušníky (vánoční a velikonoční dílny, tvorba zahrádky...).

 

131892675_3807093852674607_7694870601476

Samozřejmostí jsou besídky, např.: vánoční, ke Dni matek... .

Jako zajímavost máme akci čtení otců, kdy mají tatínci možnost přečíst dětem před odpoledním odpočinkem pohádku dle jejich výběru. Tato akce se nám úspěšně opakuje jednou za měsíc. 

Náš Tým

 
131406641_3807094412674551_7383355440417

Bc. Michaela Slívová

Ředitelka MŠ

vystudovala Střední pedagogickou školu v Přerově se zaměřením na předškolní pedagogiku a následně Ostravskou univerzitu obor „Učitelství pro MŠ“.

 

Jejím největším zájmem je hudba ve všech podobách, její mini zoo a srdce na dlani. 

Chlebišová Adéla

Učitelka 

neboli p. učitelka ,,Adélka" vystudovala Střední pedagogickou školu v Krnově a poté začala učit ve státní mateřské škole, během získávání praxe začala studovat Vysokou školu Ostravskou obor: Učitelství pro mateřské školy.

Červenková Karolína

Učitelka 

vystudovala Střední pedagogickou školu v Odrách a je stále studující. Nyní si dodělává Vyšší odbornou školu obor Předškolní pedagogika. Ve školce je pro děti za princeznu Elsu kvůli svým nádherným vlasům.

Nejraději s dětmi zpívá, maluje a tvoří.  Bez čeho se v práci neobejde je kytara, klavír, zpěv a úsměv od ucha k uchu.

Nejraději zdolává velké kopce, sportuje a peče dobroty, aby na ty kopce měla pak energii. 

Pšenčíková Anna

Provozní

nebo-li „teta Anička“. Je pravou i levou rukou mateřské školy. Díky ní to tady vždy krásně voní a zeje čistotou. Také připravuje jídlo s láskou, protože láska prochází žaludkem a děti u ní mají vždy náruč otevřenou.

Její velkou vášní jsou panenky a zase jenom panenky. 

Zastupující tým

učitelka Kovářová Miroslava

Gvuzdová Aneta

Kupčíková Magdaléne

Kovářová Markéta

Skórová Michaela

Co o nás říkají rodiče žáků

"Velmi si cením citlivého přístupu učitelek i ředitelky. Děti tam jsou opravdu šťastné a spokojené a to je nejlepší vizitka “

Ester